Pip Camera Fotoğraf Uygulaması |

Pip Camera Fotoğraf Uygulaması

Pip Camera Fotoğraf Uygulaması

Son günlerde gerek App Store’u, gerekse Google Play Store’u sallayan bir fotoğraf uygulaması olan Pip Camera; emsali birçok fotoğraf uygulamasına göre benzersiz özellikler taşıyor. Kısa sürede özellikle iOS kullanıcıları tarafından tercih edilen ve 2.5 milyon indirme başarısı yakalayan Pip Camera fotoğraf uygulaması; Android yazılımını piyasaya sunmasının ardından mobil kullanıcıların gözdesi olması başardı. Android yazılımının bir günde 550 bin kişi tarafından indirilmesi ise; yazılımın kalitesinin ve kullanıcılar tarafından çektiği ilginin kanıtı oldu.

Pip Camera uygulaması içerisinde farklı animasyonlar, görsel efektler ve çerçeveler bulunmakta. Kullanımı gayet kolay ve eğlenceli olan bu yazılımın henüz Türkçe dil desteği bulunmamaktadır. Pip Camera’da yazılımcı tarafından “Pip Stayla” ismi verilen 23 farklı çerçeveyi kullanabiliyor ve bu çerçevelerin arka planlarının tamamı ile geliştirmeler yapabiliyorsunuz. Yazılımdaki çerçeveler kullanıcılara oldukça gerçekçi ve kaliteli bir görsel hazırlama imkanı sunuyor. Pip Camera içerisinde kullanıcıların en çok tercih ettiği çerçeveler ise; laptop masa üstü görüntüsü ve bilgisayar ekran çerçevesi. Ayrıca Pip Camera uygulamasının tanıtımlarında kullanılan küçük süt şişesi de uygulamayı tercih edenlerin gözde çerçeveleri arasında.

Pip Camera ile yaptığınız fotoğrafları kayıt ettikten sonra; Instagram, Tumblr, Facebook, Twitter gibi sosyal ağlarınızda rahatlıkla paylaşabilirsiniz. Bu özellik kullanıcıların Pip Camera kullanarak yaptıkları fotoğrafları; sosyal medya hesaplarında oldukça sık bir şekilde paylaşmasını sağladı. Fotoğraf çekmeyi ve çektiği fotoğrafları düzenlemeyi seven kişilere rahatlıkla önerebileceğim Pip Camera şu an itibari ile App Store’da haftanın en çok indirilen ücretsiz uygulamaları arasındaki yerini aldı bile.

App Store’da 33 MB, Google Play’de ise 17.20 MB boyutunda olan Pip Camera Fotoğraf Uygumalasını; iOS kullanıcıları buradan, Android kullanıcıları ise buradan indirebilir.

Yayınlayan Çağrı Taşlı / 3 yıl önce

Başlıklar

Android, IOS, Mobil

Etiketler

Twitter, Tumblr, Sosyal Medya, Mobil, iOS, Instagram, Google Play Store, Facebook, App Store, Android

Yorum Yok


BİZİ TAKİP EDİN

ÇOK KONUŞULANLAR